Top
Kontaktujte nás
  • Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
  • +420 605 797 777
  • info@halyjabor.cz
Montované haly

Montované haly se hodí pro výstavbu nového skladu nebo výrobní haly. Praktické využití montovaných hal zajistí například zateplené opláštění, okna a další doplňky. Montované haly vynikají rychlou výstavbou.

Naše firma se specializuje na montované haly od plochy pouhých několik desítek metrů až to tisíce metrů čtverečních. Dodáme vám kompletní stavbu včetně projektu i stavebního povolení. Staré montované haly zrekonstruujeme a dáme jim moderní vzhled a energeticky praktičtější opláštění.

Naší specializací je návrh, výroba a kompletní dodávka montovaných hal různých rozměrů. Proto v našem portfoliu najdete malé montované haly pro drobné živnostníky i velké průmyslové haly světových společností. Montované haly hojně využívají také zemědělci pro uschování zemědělské techniky, stájových zvířat nebo hospodářských plodin.

Montované haly a jejich výhody

Montované haly jsou ideální pro použití jako výrobní haly, sklady, hangáry či jednoduché zastřešení dílčí pracovní činnosti. Kvalitní technologické provedení námi prodávaných montovaných hal zajišťuje vysokou odolnost vůči všem druhům povětrnostních podmínek a vytváří tak příjemné pracovní prostředí.

Každá montovaná hala má jiné uplatnění, proto svým zákazníkům nabízíme návrh nejlepšího typu montované haly, její opláštění, zastřešení apod. Velkou výhodou montovaných hal je jejich variabilita. Proto jsme schopni splnit různá atypická zadání. Montáž haly pak provádíme rychle a spolehlivě.

Při dodávce montovaných hal nabízíme:

  • kompletní stavbu včetně všech druhů instalací a vybavení
  • projekt spodních i vrchních staveb včetně stavebního povolení
  • výrobu montovaných hal včetně jednotlivých dílů
  • montáže ocelových hal, vzduchotechniky, elektroinstalace apod.
  • opravy a rekonstrukce ocelových hal

Montované haly dodáváme s různými doplňky

Pro bezproblémové použití výrobních hal nabízíme nejrůznější doplňky, jako je dodávka vzduchotechniky a elektroinstalace. Poskytneme vám zkušený pracovní tým, který jistí nejen samotnou montáž montovaných hal, ale také jednotlivých technologických částí. Zajistíme také zakládání ocelových hal i kvalifikovaný stavební dozor.

Výhody montovaných hal

Cena za montované haly je mnohonásobně výhodnější než cena pevné stavby. Jednoduchá instalace veškeré vzduchotechniky a elektroinstalace zabere jen minimum času a vy máte možnost využít svou halu během několika dní od její výroby.

Montované haly navíc nabízí široké spektrum využití, proto se dají využít k různým účelům na nejrůznějších místech vašeho areálu. Poslouží jako sklad, zemědělská hala, hangár či jízdárna.

Velkou výhodou montovaných hal je jejich rychlá výstavba a tudíž i realizace celého projektu. Snadná montáž nabízí možnost halu rychle sundat a přemístit.

Montážní haly se dají rovněž velmi snadno polepit, proto vaše firma bude vždy vidět! V našem grafickém studiu navrhneme veškerý grafický návrh včetně realizace polepu přímo na výrobní halu.

Montované haly se dají snadno upevnit na kteroukoli zpevněnou plochu. Nejsou proto potřeba speciální základy.

ZAVOLEJTE NÁM
+420 605 797 777
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz