Top
Kontaktujte nás
  • Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
  • +420 735 108 281
  • info@halyjabor.cz
Obloukové haly jabor

Obloukové haly mají široké využití. Díky své konstrukci je můžete postavit na jakémkoliv stávajícím pevném nebo i nezpevněném povrchu. Montáž obloukové haly nevyžaduje žádné speciální techniky a znalosti. Z instalačního manuálu se dozvíte, jakým způsobem halu jednoduše smontovat či demontovat dle aktuálních požadavků. Halu lze po demontáži znovu sestavit, a to i na jiném místě, než bylo její původní umístění.

Na přání zhotovíme obloukovou halu dle Vašich představ a požadavků. Široká škála doplňkového sortimentu umožňuje přizpůsobit halu potřebám dle aktuální situace.

K čemu se používají obloukové haly

Ať už potřebujete výrobní halu nebo navýšit skladové kapacity, obloukové haly jsou praktickou variantou montovaných hal. Pokud aktuální potřeby vyžadují stabilnější vnitřní klima, lze využít variantu zatepleného opláštění, možnosti zhotovení oken nebo využití dalších doplňků. Obloukové haly mohou využívat jak drobní živnostníci, tak i velké průmyslové společnosti. Své opodstatnění najdou tyto haly i v zemědělství např. pro uschování zemědělské techniky, hospodářských plodin nebo stájových zvířat.

Obloukové haly a jejich výhody

Obloukové haly jsou sestaveny z jednoduché, za to kvalitní konstrukce. Výběr kvalitních materiálů zajišťuje halám dlouhou dobu životnosti. Stavba obloukové haly je velmi rychlá a snadná. Tento typ hal nevyžaduje speciální podklad. Primární výhodou je jejich bezúdržbovou a také široká škála příslušenství. Již za pár týdnů od objednání se můžete těšit z využívání této jedinečné halové konstrukce a možnostmi jejího využití.

Proč zakoupit obloukovou halu

  • Rychlá a cenově dostupná alternativa zděné stavby
  • Snadná montáž a demontáž dle aktuálních potřeb
  • Nemají specifické požadavky na terén
  • Vysoce odolné vůči nepřízni počasí

Jaká jsou technická specifika

Obloukové haly jsou zhotovovány v šířce od 6 do 30 metrů. Délka u tohoto typu hal nebývá omezena. Zásadou podkladu je rovinatý povrch. Kvalitní zinková konstrukce obloukové haly zaručuje dlouhou životnost haly, která se může pohybovat v řádech desítek let. Plachta je vyráběna z PVC materiálu.

ZAVOLEJTE NÁM
+420 735 108 281
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz