Top

Jedním z nejnaléhavějších úkolů v letním období je zalévání rostlin. A pokud před deseti lety byla nejčastější metoda zavlažování zalévání z kbelíku, konve nebo hadice, což si vyžádalo spoustu času a úsilí, dnes se stal populární automatický zavlažovací systém. Nyní stojí za zmínku, že napájení tímto způsobem lze provádět buď brzy ráno, nebo po západu slunce. V opačném případě jsou rostliny ohroženy popáleninami. Při instalaci postřikovače doporučujeme použít pouze vysoce kvalitní zařízení. Špičkové automatické zavlažování si můžete koupit na našich stránkách internetového obchodu t-zbozi.cz. Zde najdete vybavení ověřených výrobců za konkurenceschopné ceny.

 

Správná zahrada

Zavlažování má svůj význam.

Co je zavlažovací systém?

Automatické zavlažování je systém zařízení, který umožňuje zavlažování rostlin v automatickém režimu bez potřeby lidské kontroly. Automatické zavlažování má dva hlavní typy – zavlažování a odkapávání. Každý z těchto druhů má své vlastní vlastnosti, výhody a nevýhody. Sprinkování – tento zavlažovací systém může být skutečně nazýván univerzálním typem automatického zavlažování – je vhodný pro oblasti s velmi odlišnými charakteristikami. Podle způsobu zásobování vodou se tento druh nejvíce podobá přírodnímu zavlažování během deště. Sprinkování má několik výhod a v některých případech bude jedinou správnou volbou.

Automatická kapková závlaha pro pravidelné zavlažování zeleně

Kapková závlaha jsou v parných dnech nutností, a to nejen pro vlhkou půdu, ale i pro vlhký vzduch. Automatický systém díky svým funkcím zavlažování navlhčuje vzduchovou vrstvu v blízkosti země, což přispívá k lepšímu růstu a rozvoji některých plodin. Například okurky milují vlhkost a kropení pro jejich zalévání bude dobrou volbou. Sprinkování je vhodné pro suché prašné plochy. Voda, která je dodávána postřikem, dobře vyplaví prach z listů rostlin, což zjednodušuje proces fotosyntézy.

 

 

ZAVOLEJTE NÁM
+420 605 797 777
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz