Top

Čas od času nastane u každého situace, kdy potřebuje odvézt, přivézt nebo převézt objemnější náklad, který je trochu mimo jeho ligu. Můžete samozřejmě někdy požádat přátele nebo rodinu, ale ne každý chce takového řešení.

V těchto případech je celkem snadné oslovit profesionály a firmu, která se takovými operacemi zabývá. Kupříkladu naše půjčovna dodávek sídlí na Praze 9 a pronajímá vozy do 3,5 tuny hmotnosti. Našich služeb mohou přitom využít jak podnikatele nebo živnostníci, tak i soukromé osoby. Díky příznivé cenové politice a kvalitnímu servisu máme záběr velmi široký.

Stálá dostupnost a kvalita

Naše flotila transitů je pro vaše potřeby dostupná 7 dní v týdnu, konkrétně od 8 do 21 hodin. Není samozřejmě problém se domluvit předem i na jiném čase podle vašich dispozic.  Naše vozy jsou vybaveny reklamním polepem, díky kterému garantujeme nejnižší ceny v oboru na trhu.

Vozový park vždycky připraven

Všechna vozidla naší půjčovny dodávek jsou pod stálou kontrolou techniků, takže nehrozí nenadále problémy či komplikace. Pokud přece jen k nějakému problému dojde, je samozřejmostí nonstop asistenční služba pro všechny klienty naší firmy.

Ke každému pronájmu Vám zdarma zapůjčíme rudlíky na stěhování, kurty na transport, navigací pro pohodlnou jízdu či energetické nápoje přímo na palubu.

Co při pronájmu požadujeme?

Něco přece jen, není to jen tak. Od klientů požadujeme řidičský průkaz pro vozy skupiny B, dále občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Cena konkrétního pronájmu je hrazena samostatně. Při firemní spolupráci s půjčovnou dodávek budeme chtít jednatele nebo osobu s notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky nechat přímo v našem sídle.

Limitace pro jízdu

Ano, dodávky naší společnosti mají omezené kilometry a je to jeden z důvodů naší garance nejnižší ceny na trhu. Nastavené hodnoty ovšem neomezují více jak 95% našich klientů.

Platby v digitálním věku

Vratnou kauci na vůz požadujeme v českých korunách a neakceptujeme platební karty – lze však využít převod oproti faktuře. Samotný pronájem lze zaplatit v kryptoměnách – konkrétně akceptujeme Bitcoiny, Ethereum i Litecoiny.

Něco nejasné? Ozvěte se

Pokud vás trápí něco, co jste v informacích nenašli, ozvěte se nám v provozní době na telefon 608 780 500 nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 

 

ZAVOLEJTE NÁM
+420 735 108 281
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz