Top

Máte starší byt v Praze? Potřebujete jej vymalovat? Hledáte spolehlivého malíře? Co nabízejí malíři pokojů Praha?

 

Jsme stabilní česká firma zabývající se malířskými a natěračskými pracemi. Působíme v Praze, ale vyjíždíme také do okolí města až do okruhu 30ti km. Jako malíři pokojů Praha provádíme malířské práce, natěračské práce, lakýrnické práce, tapetování a samozřejmě pečlivý úklid po malování. Objednávky přijímáme od 8 do 20 hodin včetně víkendů a svátků. Ke každé zakázce získáte zdarma dopravné po Praze, konzultace na místě realizace, vypracování cenové nabídky a návrh ideálního řešení. Při práci používáme jen ty nejlepší barvy jako je Dulux, Primalex, Zerro, Het, Balakom, JUB, Colorlak, Eternal, Bondex, Hammerite nebo Johnstone.

 

Kde pracujeme

 

Máte starší nevábné prostory? Zaprášený sklep, sklad nebo dílnu? Nemusíte se obávat. Pracujeme ve všech typech prostor v jakýchkoliv podmínkách. Nebojíme se stísněných prostor, úzkého schodiště ani práce ve zhoršených světelných podmínkách nebo prašném prostředí. Vymalujeme běžný panelákový byt, rodinný domek nebo vilku, kancelář, veřejné prostory, skladiště, firemní provozovnu, garáž i jiné nebytové prostory. Jako natěrači pracujeme také na střechách nebo natíráme fasády či jiné opláštění rodinných domů i větších budov, ať už komerčních nebo veřejných.

 

Zákazník na prvním místě

 

Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a dokonale odvedená práce. Máme více než 14 let zkušeností v oboru a zaměstnáváme pouze plně kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme v nejnovějších trendech. Za 100% kvalitu naší práce tak ručíme a naší největší odměnou je spokojený klient. Náš tým malíři pokojů Praha také vždy přísně dodržuje předepsané standardy a další určené normy.

 

Co děláme

 

Co všechno vám můžeme nabídnout? Jaké práce děláme? Kromě běžných malířských, natěračských a lakýrnických prací se věnujeme také lepení tapet a úklidu. Před nátěrem vám zajistíme také kompletní přípravu podkladu, která zpravidla obnáší seškrábání starých nátěrů, vyplnění spár, protiplísňové nátěry, penetrační nátěry a izolační a antikorozní nátěry. Máme také odborníky na speciální techniky jako jsou benátské štuky, variopaint, antické zeminy florentské a další.

 

Jak to probíhá

 

Jak proběhne samotná realizace? Než započneme jakékoliv práce, rádi přijedeme na bezplatnou a nezávaznou obhlídku prostor. Při této příležitosti vše probereme, navrhneme vám nejlepší možné řešení a na místě vypracujeme cenovou nabídku. Jestliže budete souhlasit, můžeme rovnou rezervovat termín prací. Před jakýmkoliv malováním, ať už jde o soukromé nebo komerční prostory, provádíme také sestěhování nábytku, jeho zakrytí a také zakrytí podlah silnými fóliemi. Po ukončení všech prací naši malíři pokojů Praha provedou závěrečný úklid a nábytek uvedou do původního stavu.

 

Zaujala vás naše nabídka? Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci.

 

ZAVOLEJTE NÁM
+420 735 108 281
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz