Top

Potřebujete převést zboží k zákazníkovi nebo nutně potřebujete naložit nový nábytek, který jsme si objednali, musíme k tomu mít dostatečně velký vůz. Co dělat ale v případě, že nám naše auto vypovědělo službu? Máme možnost si dodávku zapůjčit v půjčovně dodávek Brno. Je to velmi výhodné hned z několika důvodů.

Proč půjčení dodávky Brno

Jestliže máme malou firmu nebo jsme začínající živnostník, koupě nového vozu pro rozvoz materiálu, zboží nebo z jiného důvodu může pro nás představovat celkem vysoké náklady. Právě nedostatek kapitálu stojí za celým problém malých firem. Většinou se pak živnostníci uchylují k půjčce z banky. Jako optimální řešení můžeme zvolit půjčení dodávky v Brně, kterou lze využít prakticky na cokoliv. Navíc v tomto případě zefektivníme chod celé společnosti a ušetříme také zejména čas.

Časová úspora pronájmu dodávky v Brně spočívá v tom, že máme auto vlastně ihned k dispozici a v případě, že potřebujeme rychlé řešení, časově jsme ve výhodě. Není třeba tedy v tomto případě panikařit, jestliže jsme zjistili, že náš vůz není provozuschopný. Mnohé autopůjčovny nabízejí své služby nonstop, takže můžeme o zapůjčení požádat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, což je jistě velmi přijatelné.

Na co bychom při zapůjčení dodávky neměli zapomenout je určitě fakt, že musíme mít platný řidičský a občanský průkaz, hotovost pro zaplacení kauce a některé autopůjčovny vyžadují věk řidiče i vyšší jak 23 let.

Další výhody pronájmu dodávky a jiných vozidel

Jestliže máme zájem o půjčení dodávky nebo jiného vozu, vyplívají z toho ještě jiné výhody. Není třeba se starat o servis vozu, pojištění, nutné opravy, dálniční známky a podobně. Jedinou naši starostí je pouze doplňování pohonných hmot. Zapůjčení dodávky si můžeme sjednat nejen na krátkou dobu, třeba na jeden den nebo na víkend, ale je zde možnost i dlouhodobého pronájmu, který může být sjednán až na dobu 60 měsíců. Po celou dobu pronájmu se o pravidelný servis stará majitel vozu, tedy autopůjčovna. Dlouhodobý půjčení známe pod názvem operativní leasing, znamená to, že každý měsíc zaplatíme paušální nájemné. Po uplynutí nájemní doby můžeme v pronájmu klidně pokračovat a můžeme si zvolit i nový vůz, který může být novějším typem.

výhody půjčovny dodávek Brno

Půjčení dodávky nemusí být je o užitkových vozech

Pokud uvažujeme o pronájmu dodávky z půjčovny dodávek Brno, nemusí jít vždy pouze o užitkové dodávky, které využíváme jen pro svůj podnik. Na trhu máme i dodávky osobní a obytné. Osobní dodávky využíváme pro přepravu osob. Tuto možnost využívají zejména firmy, které potřebují přepravit své zaměstnance například na školení, ale i ke svozu do zaměstnání. Využít ji ale také můžeme na rodinný výlet v případě, že bychom chtěli na prázdniny vzít i babičku a rodina je tím pádem daleko početnější než obvykle.

Co se týká obytných dodávek, tak tady se jedná o velmi žádané vozy pro dokonalou a neobyčejnou dovolenou. Tyto vozy mohou být v různých velikostech a provedeních, jsou komfortně vybavené a ideální pro skvělou dovolenou bez nutností rezervace ubytování v hotelu. Takový domek na kolečkách je žádaný nejen v letním, ale i v zimním období a zahrnuje spací část ve voze, minikuchyně, sociální zařízení i topení.

ZAVOLEJTE NÁM
+420 735 108 281
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz