Top

Sídlíme ve Zlíně, ale okruh našich klientů je mnohem širší. Naše služby půjčovny dodávek Zlín mohou využít podnikatelé, živnostníci i soukromé osoby. Je přitom vcelku jedno, jestli vyžadujete dlouhodobé opakované pronájmy našich Fordů Transit, nebo jen jednorázovou spolupráci. Špičková asistence našeho týmu patří k oběma typům spolupráce.

Naší specialitou jsou pronájmy užitkových vozů do hmotnosti 3,5 tuny a v souvislosti s tím velmi příznivá cenová politika pronájmů i atraktivní podmínky jeho zřízení.

Atraktivní hodiny a ceny pro každého

Tým půjčovny dodávek Zlín je dostupný v provozní době 8 – 20 hodin během celého týdne. V případě potřeby jiného času jsme vám k dispozici po předchozí domluvě – není tedy problém sejít se v jiný čas, ať už během dne či noci. Přístupnost pro klienty je naše priorita.

Naše vozy nejsou vybaveny reklamním polepem, takže je můžete klidně využít pro vaše komerční aktivity. Přesto zachováváme velmi příznivou cenovou politiku.

Kontinuální péče o atraktivní vozový park se pozná

Vozidla týmu půjčovny dodávek Zlín jsou stále ve špičkovém technickém stavu a podrobujeme je neustálé kontrole. Nonstop asistence pro naše klienty a dálniční známka ČR jsou při vašich cestách kamkoli samozřejmostí.

Pokud to vaše aktivity budou vyžadovat, rádi zapůjčíme transportní kurty, navigaci, rudlíky a poskytneme energetické nápoje do kabiny. V zásobě jsou za cenu 20,- Kč také oblíbené „banánovky“. Zapůjčení navigace je zpoplatněno cenou 50,- Kč za den.

Když do toho půjdete…

Budeme potřebovat váš občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a také vratnou kauci 5000 Kč, která nesouvisí se samotným poplatkem za pronájem Transitu. Ceny vozů půjčovny dodávek Zlín začínají na 500 Kč.

V případě, že potřebujete firemní pronájem a nejste jednatelem dané spolčenosti, budeme vyžadovat notářsky ověřené zplnomocnění vaší osoby. Při předání vozu do vašeho užívání samozřejmě není problém, pokud vás vlastní zaparkujete v našich prostorách.

A ty kilometry…

Ano, naše dodávky mají omezené kilometry, díky čemuž můžeme také nabízet tak příhodné podmínky pronájmu pro každého. Nastavené hodnoty ovšem neomezují více jak 95% našich klientů.

Spojení a kontakt

V případě, že máte jakékoli další dotazy na půjčovnu dodávek Zlín, případně si chcete rovnou něco pronajmout z našeho vozového parku, neváhejte nás kontaktovat v provozní době na lince 608 800 180, nebo využijte mail pbrezik@email.cz.

 

ZAVOLEJTE NÁM
+420 735 108 281
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz