Top
Kontaktujte nás
  • Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
  • +420 605 797 777
  • info@halyjabor.cz
Plachtové haly

Plachtové haly jsou skvělou alternativou montovaných hal všude tam, kde se dbá na jednoduchou montáž a demontáž a nízké pořizovací náklady.

K výrobě plachtových hal využíváme špičkové materiály od renomovaných belgických a německých firem. Pevnost materiálu zaručuje životnost plachtové haly až dvacet let, bez ohledu na klimatické podmínky. Haly se proto mohou stavět i do zasněžených oblastí.

Při montáži využíváme speciální vypínací systém, který umožní precizní napnutí plachty a tím dosahuje vysoké životnosti. Po ukončení životnosti opláštění vyrobíme nové opláštění. Halu tak lze používat po neomezenou dobu. Plachtové haly mohou být bez doplňků, nebo se kombinovat s textilním opláštěním s trapézovým plechem. Rovněž nabízíme alternativu boků z trapézových plechů a střechu z textilního opláštění.

Výhody plachtových hal

Plachtové haly se dají postavit na kterémkoli pevném povrchu, i na nezpevněném půdním podloží. Naše plachtové haly hojně využívají firmy jako doplnění chybějících výrobních či prodejních hal, zemědělci nebo sportovní areály. Halu lze jednoduše demontovat a znovu sestavit dle aktuálních potřeb. Součástí každé dodávky naší plachtové haly je manuál pro montáž haly.

Jaké jsou hlavní výhody plachtových hal:

  • nejlevnější varianta zastřešení
  • dlouhá životnost až 20 let
  • možnost neomezené montáže a demontáže
  • univerzální použití
  • lze je postavit na kterýkoli rovný povrch

Plachtové haly TOP

Plachtové haly s označením TOP, navrhujeme v různých barvách dle vzorníku RAL. Materiály jsou pro tyto účely lakované z obou stran s atestací B1. Snížená hořlavost na hodnoty DIN4102 zaručují bezpečné užívání všech druhů plachtových TOP hal.

Opláštění plachtových hal typu TOP dodáváme v rozmezí od 650 do 1 050 g/m2, přičemž umožňujeme potisk digitální nebo ruční technologií. Potisk navrhne a vyhotoví naše firma ve svém specializovaném grafickém oddělení.

Reference

Naše plachtové haly jste mohli shlédnout například v MS ve veslování v Rotterdamu, SP v parkuru v Londýně nebo při výročí ukončení 1. světové války v Yper. Za dvacetileté působení

na trhu máme bohaté zkušenosti s výrobou a potiskem opláštění. Nabízíme proto produkty v nejvyšší kvalit a provedení, včetně odborného návrhu řešení a smontování.

ZAVOLEJTE NÁM
+420 605 797 777
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz