Top
Kontaktujte nás
  • Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
  • +420 605 797 777
  • info@halyjabor.cz
Zastřešení hal

Naše společnost se zabývá výrobou a odbornou montáží zastřešení hal, pódií a mobilních konstrukcí z vysoce pevnostního PVC, které lze použít v extrémních povětrnostních podmínkách nebo v horských střediscích.

Zastřešení hal provádíme na klíč. To znamená, že naši zákazníci od nás obdrží návrh komplexního řešení zastřešení a odborné poradenství.

Zastřešení hal je cenově výhodné

Naše firma garantuje nejnižší pořizovací náklady v porovnání s pevným zastřešením. Výhody našich zastřešení hal je rychlá a snadná montáž. K výrobě používáme výhradně špičkové německé materiály Heytex a belgické SIO line.

Zastřešení hal si můžete zvolit dle barvy vlastního výběru. Použité kvalitní materiály a barvy slibují neuvěřitelně dlouhou životnost, a to až dvacet let. Zastřešení hal můžete navíc doplnit o trendy reklamní potisk, který v našem specializovaném grafickém studiu nejen zpracujeme, ale také implementujeme na zastřešení.

Technologie svařování se provádí vysokofrekvenční metodou, která zaručuje maximálně pevné a voděodolné spojení.

Jaké jsou výhody zastřešení hal

  • kvalitní plachty jsou izotermické, nehořlavé a antistatické
  • nabízíme komplexní řešení včetně odborné montáže
  • pořizovací náklady jsou mnohem nižší než u pevné stavby

Využijte naše zastřešení hal:

Zastřešení hal zajišťujeme pro naše zákazníky na klíč. Vyrábíme všechny druhy zastřešení pro pódia, haly a mobilní konstrukce na míru požadavkům každého zákazníka.

Zastřešení hal naší firmou je vždy cenově výhodnější, než u pevného zastřešení. Vždy garantujeme nízké náklady oproti jiným stavbám a zároveň slibujeme rychlou realizaci zakázky.

Zastřešení hal je vyrobené z izotermického, antistatického a nehořlavého materiálu. Tyto vlastnosti slibují minimální údržbu a jsou bezpečné a odolné. Poskytují maximální ochranu před počasím.

ZAVOLEJTE NÁM
+420 605 797 777
NAVŠTIVTE NÁS
Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město 40502
NAPIŠTE NÁM
info@halyjabor.cz